Mylome Luxury Hotel & Resort

Okurcalar Mh, Şarburun Cd No:12, 07410

from/per night 99.00
  • Turizëm  - TurqiPershkrimi

I vendosur në Okurcalar, 6 km nga Alarahan Historik, Mylome Luxury Hotel & Resort ofron akomodim me një restorant, parkim privat falas, një pishinë të hapur dhe një palestër. Me një bar, prona gjithashtu përmban një kopsht, si dhe një zonë plazhi privat. Akomodimi ofron një recepsion 24 orë, transferta aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiFi falas.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një gardërobë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Mylome Luxury Hotel & Resort çdo dhomë ka liri krevati dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes kontinental.

Mylome Luxury Hotel & Resort ofron akomodim me 5 yje me sauna dhe tarracë.


Dhomat