HAYDAR PASA PALACE HOTEL

Türkler Mevkii / Alanya / TÜRKİYE, 07407

from/per night 99.00
  • Turizëm  - TurqiPershkrimi

I vendosur në Konakli, 13 km nga plazhi Ulas dhe zona e piknikut, Haydarpasha Palace Hotel krenohet me një restorant, bar dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë të jashtme sezonale dhe qendër spa. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Në dhoma të caktuara ka pamje nga deti, malet ose pishina. Një TV është paraqitur.

Ka një tavolinë para 24 orësh në pronë.

Ky hotel ka një zonë plazhi privat dhe ofrohet me qira e makinave. Ju mund të luani bilardo në hotel. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Gazipasa, 55 km nga prona.


Dhomat