Eftalia Ocean

Türkler, Akdeniz Blv No:1, 07407 Alanya/Antalya, Turkey

from/per night 99.00
  • Turizëm  - TurqiPershkrimi

Me një pishinë dhe rrëshqitje uji, Eftalia Ocean ndodhet vetëm 180 metra nga Deti Mesdhe. WiFi pa pagesë është paraqitur në të gjithë dhe të ftuarve u ofrohet gjithashtu parkim falas private.

Të gjitha dhomat e hotelit me ajër të kondicionuar janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë dhe minibar. Banjo private janë të pajisura me dush dhe tualetin falas.

Një mëngjes shuplakë mund të jenë të gëzuar në zonën e mëngjes çdo mëngjes.

Aeroporti Gazipasa është 64 km nga prona.


Dhomat