ROYAL G HOTEL & SPA

  Rruga Pavaresia Plazh Apollonia, Lagja 13, 2001 Durrës, Albania

from/per night 30.00
  • Turizëm  - ShqiperiPershkrimi

I ndodhur në Durrës, pak hapa nga plazhi i Durrësit, Royal G Hotel and Spa ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një bar. Hoteli ka zonën e tij të plazhit dhe është 2.3 km nga plazhi Currila. Hoteli ka një recepsion 24-orësh, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një shërbim këmbimi valutor për mysafirët e tij.

Në hotel, dhomat përfshijnë një tavolinë. Çdo dhomë vjen me një TV, një kasafortë dhe WiFi falas, ndërsa disa dhoma këtu ju ofrojnë një ballkon dhe disa kanë pamje nga pishina.Të gjitha dhomat  do t'u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.
Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor me ekran të sheshtë dhe ballkon. Banjo private vjen me një vaske ose dush. Ofrohen tualetin falas, pantofla dhe tharëse flokësh.

Një mëngjes bufet ofrohet çdo ditë në Royal G Hotel and Spa.

Porti i Durrësit është 1.8 km nga hoteli, ndërsa Shkëmbi i Kavajës është 6.3 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza e Tiranës, 33.8 km nga Royal G Hotel and Spa.


Dhomat