GRAND BLUE FAFA

Rruga dytesore Golem Grand Blue FAFA Golem, 2001 Golem, Albania

from/per night 39.00
  • Turizëm  - ShqiperiPershkrimi

I vendosur buzë plazhit në Golem, Grand Blue Fafa Resort & SPA ka një zonë plazhi privat. Prona përmban një pishinë të hapur not dhe palestër. WiFi pa pagesë është në dispozicion dhe mund të organizohet parkim falas private.

Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor me ekran të sheshtë dhe ballkon. Banjo private vjen me një vaske ose dush. Ofrohen tualetin falas, pantofla dhe tharëse flokësh.

Restoranti është i specializuar në kuzhinën italiane. Pas një dite të ngarkuar, mysafirët mund të shijojnë një pije freskuese në bar.


Dhomat