HOTEL PROVA

4 Mujo Ulcinaku, Ulcinj 85360, Montenegro, Plazha e Vogel

from/per night 35.00
  • Turizëm  - Mal te ZiPershkrimi

Hoteli  është 1 minutë në këmbë nga plazhi. I vendosur në Ulqin, pak hapa larg plazhit te vogel dhe 3.1 km larg plazhit te Madh, Hotel Prova ka akomodime me një sallë pritjeje të përbashkët dhe WiFi falas në të gjithë hapesiren, si dhe parkim privat falas për mysafirë. Duke shfaqur dhoma familjare, hoteli gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë.
Hoteli ofron një recepsion 24-orësh dhe shërbim në dhomë për mysafirët.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një tenxhere elektrike për çaj, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një oborr spanjol dhe një banjo private me dush. Në dhomat e Hotel Prova përfshijnë  krevat dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një bufet ose një mëngjes à la carte.


Dhomat